אולם לחתונה במרכז​

חוגגים חתונה במרכז

לא פשוט למצוא אולם לחתונה במרכז, שיהיה מתאים, נוח, עם מחיר אטרקטיבי ופנוי בתאריך הרצוי

 

בחירה של אולם לחתונה במרכז יכולה להיות תהליך לא פשוט. הבחירה תשפיע באופן משמעותי על האווירה באירוע ולכן היא אחת ההחלטות החשובות שעושים במהלך ארגון החתונה. השילוב הדרישות הרווחות בתהליך הבחירה מגביר את הלחץ והחששות.

 

רבים לא בטוחים שימצאו אולם מתאים: אולם שיעמוד בתקציב הנתון, שיהיה לטעמם של שני בני הזוג, שיהיה מתאים ונוח לאורחים ופנוי על מנת ערוך את האירוע בתאריך הרצוי. למרבה הפלא יש לא מעט אולמות כאלה באזור המרכז. אחרת לא היו מתקיימים כל כך הרבה אירועים וחגיגות חתונה מדי שנה.

כדי לאתר את האולם המתאים מומלץ להתחיל בבניית התקציב ריאלי לאירוע. התקציב יסייע בקבלת החלטות ובבחירות של המרכיבים השונים. התקציב יסייע בסינון אולמות שהמחיר שלהם גבוה מדי ובו זמנית יסמן את אולמות שעומדים בטווח המחירים האפשרי. הסינון האמור יצמצם את האפשרויות ויסייע בבחירה.

 

בשלב הבא כדאי לערוך רשימת מוזמנים ולעמוד על מספר האורחים הצפוי באירוע. מספר המוזמנים יקבע את גודל האולם המתאים. לא כדאי לבחור באולם קטן ביחס למספר האורחים על מנת שלא יהיה צפוף מדי. כמו כן, בחירה באולם גדול מדי, תיצור תחושה שחלק מהאורחים לא הגיעו והאירוע דל.

גודל האולם מהווה סנן נוסף בדרך לבחירה במקום המתאים. בשלב הבא כדאי לצמצם את האפשרויות בהתאם לאזור הרצוי ולזמינות של מקומות חניה סמוכים. כעת מומלץ לבקר בכארבעה מקומות, מבין האפשרויות שנותרו, ולבחור את האטרקטיבי שבהם.